ساعت: ۰۹:۵۵ منتشر شده در مورخ: بهمن ۱۹ام, ۱۳۹۵ شناسه خبر: 9951
در واکنش به حمله جدید رژیم صهیونیستی به نوار غزه؛
3
گروه‌های مقاومت فلسطین به تجاوز جدید رژیم صهیونیستی به نوار غزه واکنش نشان دادند.

به گزارش سناباد نیوز، ابومجاهد سخنگوی کمیته‌های مقاومت فلسطین در گفتگو با المیادین گفت که مقاومت در قبال هرگونه تجاوزی دست بسته نخواهد نشست.

وی در واکنش به حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به شمال غرب نوار غزه، تاکید کرد که هرگونه تجاوز جدید، گروه‌های فلسطینی را به تجدید نظر در آتش‌بس وا خواهد داشت.

از سوی دیگر داود شهاب سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در گفتگو با المیادین گفت که موضع مقاومت در قبال تجاوزهای اسرائیل طی ساعات آینده مشخص می‌شود.

وی تاکید کرد که اسرائیل می‌فهمد که مقاومت هرگز اجازه بازی گرفتن امنیت فلسطین را به آن نمی‌دهد.

شهاب گفت که مقاومت فلسطین از نزدیک تحولات را زیر نظر دارد و اسرائیل مسئول کامل آنچه رخ می‌دهد و در آینده رخ خواهد داد است.

طلال ابوظریف عضو کمیته مرکزی جبهه دموکراسی فلسطین نیز گفت که رژیم اشغالگر از طریق انجام این حملات، بحران‌های داخلی خود را به سمت نوار غزه روانه می‌کند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی روز دوشنبه مواضع مقاومت فلسطین را در شمال غرب نوار غز هدف قرار دادند.

بر اساس این گزارش، جنگنده‌های اف ۱۶ مواضع مقاومت را در شمال غرب بیت لاهیا در شمال غرب نوار غزه با یک موشک هدف قرار دادند.

صبح دوشنبه رسانه‌های رژیم صهیونیستی مدعی شدند که یک راکت از سمت غزه به سوی شهرک‌های صهیونیستی شلیک شده است که به دنبال آن صدای آژیر خطر در این شهرک‌ها به گوش رسید.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
ارسال نظر
نظرات