ساعت: ۱۰:۰۱ منتشر شده در مورخ: بهمن ۲۰ام, ۱۳۹۵ شناسه خبر: 9980
بازتاب بیانات رهبر معظم انقلاب در رسانه‌های خارجی؛
????? ????????? ? ??????? ????? ????? ????
سخنان روز گذشته حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشت.

به گزارش سناباد نیوز، سخنان روز گذشته حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشت:

روزنامه نیویورک تایمز با اشاره به سخنان مقام رهبری نوشت: رهبر عالی ایران از ترامپ برای نشان دادن چهره واقعی آمریکا تشکر کرد.

این روزنامه آمریکایی در ادامه تحلیل کرد: مقامات ایرانی از زمان ریاست جمهوری ترامپ احتیاط را پیش گرفته بودند و علی‌رغم ابراز عصبانیت به سیاست‌ها و اظهار نظرات دولت ترامپ، حتی اصولگرایان نیز از تحریک رئیس جمهور جدید آمریکا خودداری می‌کردند. اما اکنون با سخنرانی طعنه‌آمیز آیت‌الله خامنه‌ای درباره ترامپ، صدای دلواپسان نیز درخواهد آمد.

شبکه خبری الجزیره نیز با بازتاب سخنان رهبری نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای پاسخ کوبنده‌ای به قانون منع سفر دولت آمریکا و تهدیدات این کشور علیه ایران داد.

الجزیره به نقل از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی نوشت: ما از این آقای تازه‌آمده متشکریم چرا که زحمت ما را کم کرده و با نشان دادن چهره واقعی امریکا، حرفهای ۳۸ ساله جمهوری اسلامی ایران را درباره فساد سیاسی، اقتصادی، اخلاقی و اجتماعی دستگاه حاکم بر امریکا ثابت کرده است. رئیس جمهور جدید با حرفها و اقدامات خود در مبارزات انتخاباتی و روزهای اخیر، ماهیت واقعی امریکا را عریان در مقابل چشم مردم جهان به نمایش گذاشته و نشان می‌دهد حقیقت امریکا چیست.

بلومبرگ نیز در بازتاب سخنان مقام معظم رهبری نوشت: [آیت‌الله] خامنه‌ای پاسخ دشمنی و خصومت دونالد ترامپ را در سالروز انقلاب اسلامی داد.

این خبرگزاری آمریکایی به نقل از سخنان رهبری نوشت: مردم در روز ۲۲ بهمن با حضور در خیابانها جواب این حرفها و تهدیدات را خواهند داد.

پایگاه صهیونیستی جروزالم پست نیز در گزارشی تحت عنوان «[آیت‌الله] خامنه‌ای به ترامپ: دشمنی نیست که بتواند ایران را فلج کند» به انعکاس بیانات مقام معظم رهبری پرداخت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
ارسال نظر
نظرات